سايت هاي كاربردی

افتخار ارائه خدمت به بیش از ۱۲۰۰ نفر زائر

334172.mp3 افتخار ارائه خدمت به بیش از ۱۲۰۰ نفر زائر
به گزارش روابط عمومی مجتمع حضرت رسول اکرم (ص)، دکتر دیانتی معاون اجرایی مجتمع  با اشاره به برپایی بیمارستان صحرایی در ضلع شرقی صحن مطهر امام خمینی (ره)، گفت: بیش از ۱۲۰۰ مراجعه کننده  با حضور پزشکان متخصص در این مرکز  ویزیت شدند.
 
دکتر دیانتی ظهر امروز، دوشنبه ۱۴ خرداد ۱۴۰۳ در  حاشیۀ برپایی بیمارستان صحرایی در صحن مطهر امام راحل  اظهار داشت: دانشگاه علوم پزشکی ایران، بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص) با همکاری بسیج جامعه پزشکی این دانشگاه برنامه‌ریزی کرده‌اند که با برپایی بیمارستان صحرایی اقدام به ارائه خدمت به زائرین و میهمانان مراسم سی و پنجمین سالروز بزرگداشت ارتحال امام خمینی (ره)کنند.
این یک افتخار ۱۴ ساله برای مجتمع بیمارستانی حضرت رسول اکرم (ص) است که با حضور در مراسم ارتحال امام، خدمات تخصصی خود را به مردم و زائرین محترم  ارایه نماید.
وی با تأکید به حضور بیش از ۹۰ نفر کادر پزشکی و پرستاری  و پشتیبانی در بیمارستان صحرایی، افزود: بیش از ۱۲۰۰ نفر با حضور پزشکان متخصص در این بیمارستان ویزیت شدند.
 
 
ایشان در ادامه با تشریح خدمات ارایه شده، گفت: در این دو روز همکاران ما توانستند برای بیش از ۲۰۰ نفر خدمات سرم تراپی ، ۲۸۵ نفر ویزیت متخصص و ۱۵۰ نفر نوار قلب انجام دهند و در این بین ۶ بیمار نیازمند به خدمات تخصصی تر توسط همکاران اورژانس تهران، به بیمارستان تخصصی اعزام شدند.
:
{author_name}
Authors picture :

روابط عمومی مجتمع رسول
عکاس

روابط عمومی مجتمع رسول

Template settings